Continental GT – performans, lüks ve güzelliğinin etkileyici birleşimi. Saf gücü ve atletik çevikliği ile tanımlanan olağanüstü Continental GT hakkında daha fazla bilgi edinin, her sürüşün kalbine heyecan ve keşif katar. Çekici ruhu, bu kusursuz grand tourer’ın zarifliğiyle birleşince, baştan sona yenilikçi teknolojiler onu şimdiye kadar yapılmış en gelişmiş GT Bentley yapıyor.

 

Hayranlık uyandıran hız, Continental serisine yapılan en son güncellemeler ve onunla birlikte muazzam düzeyde güç ve çeviklik sizi şaşırtacak. Coupé ve dönüştürülebilir gövde stilleriyle sunulan bu otomobil, kilometreler boyunca aralıksız güç sağlamak üzere ayarlanmış olağanüstü bir W12 motora sahip özel olarak kalibre edilmiş bir aktarma organına sahiptir. Ve Bentley Dynamic Ride, dört tekerlekten çekişi hassas direksiyon ile sunarak en üst düzeyde kontrol sağlar. Eşsiz bir hız tasarımı, serideki geliştirilmiş versiyonu vurgulayarak, yüksek oktanlı adrenalin arayanlar için GT’nin vazgeçilmez olduğuna dair hiçbir şüphe bırakmaz.
Bu arada Continental GT V8, gerçekten nefes kesici bir sürüş deneyimi için güzellik ve gücü dengeleyen mükemmel bir grand tourer.
Özel Continental GT lüks, iki kapılı araçların mutlak zirvesidir. Bir dizi ısmarlama özellikle geliştirilmiş olan bu seçkin ve nadir araç, Bentley Mulliner’ın rakipsiz uzmanlığıyla üretilmiştir.